Eladó lakás Nyíregyháza, Örökösföld 61 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9007792
Feltöltve: 2 napja

Nyíregyháza eladó panellakás 1+2 fél szobás: 47,8 millió Ft

47,8 millió Ft
783,6 ezer Ft/m²
61 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó felújított, 1. emeleti, 61 m2-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás Nyíregyháza Örökösföld kedvelt részén. Az ingatlan jellemzői: Alapterület: 61 m2, Szobák száma: 3 külön nyíló szoba, Elosztás: tágas konyha, fürdőszoba, külön WC, előszoba, Erkély: 2 m2, Tárolás: közös pincében elkerített tároló, Burkolatok: laminált padló minden szobában és járólap a többi helyiségben, Nyílászárók: műanyag ablakok, redőnnyel és rovarhálóval, Fűtés: mért távfűtés, Klíma: hűtő-fűtő, Konyha: egyedi, beépített, gépesített (Bosch) főzőlap, elektromos sütő, szagelszívó, mosogatógép, mikró, Közös költség: 10 700 Ft/hó, Épület: 10 emeletes, panel falazatú, 2 liftes, Fekvés: keletinyugati, napfényes, Azonnal költözhető, Szolgáltatások és közlekedés könnyen elérhető. További információért és megtekintésért kérem, keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1991
Erkély:
2 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségbeépített konyhabútorcsatornacsendeserkélygépesítettjó beosztásúkaputelefonklímaliftösszkomfortospinceredőnyvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 315 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 161 344 Ft
Második évtől
205 709 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.