Eladó lakás Paks, Lakótelep 71 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9012409
Feltöltve: 1 napja

Paks eladó panellakás 3 szobás: 60,35 millió Ft

60,35 millió Ft
850 ezer Ft/m²
71 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Pakson, az Újtemplom utcában kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 71 négyzetméteres részben bútorozott, harmadik emeleti erkélyes háromszobás lakás. A lakás beosztása kifejezetten praktikus, klimatizált és panelprogramban részt vett. A lakáshoz közös tároló is tartozik. Több infó és megtekintéshez időpont egyeztetés szükséges!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Távfűtés
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbútorozotterkélyétkezőhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakaputelefonklímaösszkomfortospanelprogramparkettásredőnyvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 493 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 203 706 Ft
Második évtől
259 719 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 493 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel