+2 fotó
Hirdetéskód: 8935729
Referenciaszám: M321639-5178609
Frissítve: 1 hónapja
Pécs eladó panellakás 2 szobás: 63,9 millió Ft
63,9 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
52 m²
2 szoba
1. emelet
Eladó Lakás, Pécs
Eladó tégla lakás Pécs, Egyetemváros részén!
Kiváló lehetőség saját használatra vagy befektetésnek! Pécsen, az Egyetemváros vonzó részén eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, téglaépítésű lakás, amely teljeskörű felújítás alatt áll és rövid időn belül költözhető.
Elhelyezkedése előnyei:- Egyetemek, üzletek, közlekedés, szolgáltatások percekre. Ideális diákoknak, fiatal pároknak vagy befektetőknek! A környék hosszú távon stabil keresletet tart fenn a bérleti piacon.
Jó választás mert, odern, átalakított élettér felújítással (vezetékek, burkolatok, konyha stb.). Egyetem közelsége miatt akár bérbeadásra is kiváló hozamot nyújthat. Kedvelt lokáció a piacon.
Érdeklődés esetén keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Panellakás
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 434 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
274 996 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 434 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 434 4