Eladó lakás Pécs, Egyetemváros 47 nm
Eladó lakás Pécs, Egyetemváros 47 nm
Eladó lakás Pécs, Egyetemváros 47 nm
+14 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8993821
Referenciaszám: H517054
Frissítve: 3 napja

Pécs eladó panellakás 2 szobás: 53,9 millió Ft

53,9 millió Ft
1,15 millió Ft/m²
47 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Pécs egyik legkeresettebb részén Egyetemvárosban kínálunk megvételre egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakást, amely ritka kombinációt nyújt: modern állapot, alacsony fenntartás és kiváló elhelyezkedés. Az ingatlan minden részletében megújult: teljes villamoshálózat és közműrendszer felújítva új, biztonságos bejárati ajtó igényes burkolatcsere minden helyiségben A lakás „A” energetikai besorolású, így fenntartási költsége kedvező, emellett klímával felszerelt, ami egész évben komfortos hőmérsékletet biztosít. Ami igazán különlegessé teszi: zöld területre néző kilátás, nyugodt, kellemes hangulat kiváló elhelyezkedés: egyetemek, boltok, tömegközlekedés pár perc alatt elérhetők mégis csendes, élhető környezet ???? Tökéletes választás diákoknak, fiatal pároknak vagy befektetőknek, akik azonnal kiadható, értékálló ingatlant keresnek. Ne maradjon le róla – az ilyen állapotú lakások ritkán kerülnek piacra ezen a környéken!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel