Eladó lakás Pécs, Kertváros 52 nm
Eladó lakás Pécs, Kertváros 52 nm
Eladó lakás Pécs, Kertváros 52 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8947075
Referenciaszám: LK043803-5186886
Frissítve: ma

Pécs eladó panellakás 2 szobás: 45,99 millió Ft

45,99 millió Ft
884,4 ezer Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es, keletnyugati tájolású lakást.Az ingatlan praktikus elrendezésű:2 külön nyíló szobakonyhakülön fürdőszoba és WCközlekedőerkély, mely zöld környezetre nézA lakás több ponton felújításon esett át:-műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve-cserélt, biztonsági bejárati ajtó-a konyha néhány éve új, beépített konyhabútort kapottA szobákban laminált parketta található. A beltéri ajtók és a fürdőszoba nem a legújabb kialakításúak, ugyanakkor megkímélt, jó állapotúak, az ingatlan azonnal költözhető.A lakás rezsije kedvező, fenntartása gazdaságos.A társasház tiszta, rendezett, a lakóközösség kiváló.Az ingatlan 1/1 tulajdonú, tehermentes, gyors birtokbaadás lehetséges.Kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek is, elhelyezkedése miatt minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Érdeklődni bizalommal, megtekintés rugalmasan! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 45990000 Ft Referencia szám: LK043803

Építés éve:
1985

Az iroda összes hirdetése
+36 72 999 1

Hitelkalkulátor