Eladó lakás Pécs, Kertváros 51 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995248
Feltöltve: 9 napja

Pécs eladó panellakás 2 szobás: 47 millió Ft

47 millió Ft
921,6 ezer Ft/m²
51 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Pécsett, a Kertvárosban, a Krisztina tér közvetlen közelében, az Etelka utcában kínálok megvételre egy 4. emeleti, 51 m² + 3 m² erkélyes, 2 szobás, azonnal költözhető lakást. Az ingatlan több ponton felújításon esett át: a fürdőszoba modernizált, a villamos hálózat megújult, valamint műanyag nyílászárók és új lapradiátorok kerültek beépítésre. A lakás minden ablaka redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt. A konyha beépített bútorral és gáztűzhellyel rendelkezik, a fürdőben és a konyhában új csaptelepek találhatók. A vételár részét képezik a lámpatestek és kapcsolók, továbbá az előszobában található előszobafal fogassal és cipőtárolóval. A biztonságról több ponton záródó HiSec bejárati ajtó gondoskodik. A környék infrastruktúrája kiváló: iskola, óvoda, üzletek, gyógyszertár, háziorvosi rendelő, posta és buszmegállók mind néhány perc sétával elérhetők, a belváros pedig mindössze 10 perc alatt megközelíthető. Az ingatlanhoz közös tároló is tartozik. Magánszemélytől eladó, per- és tehermentes, azonnal birtokba vehető. Irányár: 47.000.000 Ft Megtekintés kizárólag előre egyeztetett időpontban lehetséges. További fotókat privát üzenetben szívesen küldök. Érdeklődni: 06 30 601 9470 (Ingatlanosok kérem ne keressenek.)

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorbútorozatlancsendeserkélygázinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonösszkomfortosparkettásredőnytelefonvilágosvillanyvíz