Eladó lakás Pécs 35 nm
Eladó lakás Pécs 35 nm
Eladó lakás Pécs 35 nm
+13 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8995419
Referenciaszám: LK024211
Frissítve: 7 napja

Pécs eladó panellakás 2 szobás: 36 millió Ft

36 millió Ft
1,03 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
35 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Megvételre kÍnáljuk ezt a 35 m²-es, jó állapotú lakást az Etelka utcában! Az ingatlan egy rendezett, igényes lépcsőház második emeletén helyezkedik el, nyugodt és barátságos lakókörnyezetben. A másfél szobás lakás átgondolt elrendezésének köszönhetően rendkívül jól kihasználható, így tökéletes választás saját otthonnak vagy befektetési célra is A lakás állapota  jó: a nyílászárók modern, hőszigetelt műanyag ablakokra lettek cserélve, amelyek redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, biztosítva a maximális komfortot. Az előszoba, a konyha és a fürdőszoba ízléses, kerámiaburkolatot kapott, minden helyiség  karbantartott, rendezett megjelenésűEnergetikai tanúsitvány elkészitése folyamatban van. Helyiségek: előszoba nappali + félszoba kompakt, jól kihasználható konyha fürdőszoba A lakás hangulata otthonos , azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát. A környék infrastruktúrája kiváló: iskola, óvoda, orvosi rendelő, üzletek és buszmegálló mindössze néhány perc sétával elérhetők. A parkolás kényelmesen megoldható a ház előtt Amennyiben egy szép, gondosan karbantartott, kiváló elhelyezkedésű lakást keres, ez az ingatlan ideális választás. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!