Hirdetéskód: 8941068
Frissítve: 1 hónapja
Siklós eladó panellakás 1+1 fél szobás: 26 millió Ft
26 millió Ft
742,9 ezer Ft/m²
35 m²
1+1 fél szoba
1. emelet
1. emeleti, 1,5 szobás panellakás eladó
Eladó Siklóson 1,5 szobás, 35 nm-es, 1. emeleti panellakás a Harkányi úton. A lakás felújított: műanyag nyílászárók, új padlóburkolat, új konyhaszekrény, klímaberendezés. A lakás bútorozott, gépesített (hűtő, mosógép, tűzhely, mikró), azonnal költözhető. Jó közlekedés, iskola, óvoda 100 m-en belül, parkoló a ház előtt. A társasház felújított, gondozott, ez egy középső lakás, így alacsony rezsivel rendelkezik.
Tulajdonságok
Panellakás
4
Felújított
Házközponti fűtés egyedi méréssel
1980
Nem adta meg a hirdető
10 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RN
Rovid Noemi
+36 20 540 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
111 892 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RN
Rovid Noemi
+36 20 540 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RN
Rovid Noemi
+36 20 540 3