Hirdetéskód: 9015478
Feltöltve: 3 napja
Siófok eladó panellakás 3 szobás: 50 millió Ft
50 millió Ft
746,3 ezer Ft/m²
67 m²
3 szoba
2. emelet
Siófokon 67nm-es lakás
Siófokon 67nm-es 3szobás II. emeleti lakást kínálunk. A lakás melegéről távfűtés gondoskodik. Belső állapota átlagos. Focipálya, sportcsarnok, pizzéria a közelben.
Az ingatlan NEM hitelezhető!
Tulajdonságok
Panellakás
4
Átlagos
Távfűtés
A++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
215 177 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ravello Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 615 2