Eladó lakás Szeged, Felsőváros 60 nm
Eladó lakás Szeged, Felsőváros 60 nm
Eladó lakás Szeged, Felsőváros 60 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9015694
Feltöltve: 2 napja

Szeged eladó panellakás 1+2 fél szobás: 55,9 millió Ft

55,9 millió Ft
931,7 ezer Ft/m²
60 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Szeged közkedvelt részén, a Szilléri sugárúton kínálunk megvételre egy 5 emeletes társasházi panel 4. emeletén található, kiváló elrendezésű, 3 szobás panel lakást. Az ingatlan a beltéri ajtók kivételével teljes felújításon esett át, így új tulajdonosa egy modern, azonnal költözhető otthont kap. A lakás műanyag nyílászárókkal felszerelt, klimatizált, valamint a bejövő vízre víztisztító rendszer került kiépítésre. A lakás elrendezése rendkívül kedvező, egyik oldala utcára néz, míg a másik oldal csendes, fás zöldövezetre, ami kellemes és nyugodt környezetet biztosít. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: - óvoda, iskola pár perc sétára - buszmegálló a közelben - SPAR, pékség könnyen elérhető - a belváros és Újszeged is néhány perc alatt megközelíthető - ingyenes parkolás az utcában A lakás tehermentes, 1/1 tulajdon, így gyorsan birtokba vehető. Ingatlanközvetítők kérem ne keressenek.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
gázinternetjó közlekedésűösszkomfortosvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

FL
Farkas Lili
+36 30 432 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 188 685 Ft
Második évtől
240 568 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.