Eladó lakás Szeged, Rókus, Ipoly sor 4. 35 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9006256
Feltöltve: 2 napja

Szeged eladó panellakás 1+1 fél szobás: 40 millió Ft

40 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
35 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Eladásra kínálunk egy 35 m²-es, felújított 4. emeleti lakást Szegeden az Ipoly soron, amely nem zárószinti, így nyugodt és kényelmes választás lehet akár saját részre, akár befektetésnek is. A lakás rendkívül jó, frekventált helyen található, kiváló közlekedési lehetőségekkel: troli-, villamos- és buszmegállók egyaránt a közelben elérhetők, így a város bármely pontja könnyedén megközelíthető. A mindennapi bevásárlás szempontjából is ideális az elhelyezkedés, hiszen gyalogos távolságra megtalálható Tesco, Aldi, Penny, Lidl valamint több kisebb bolt és üzlet is. A közelben egy park is helyet kapott, amely tökéletes futásra, sétára vagy egyéb szabadidős tevékenységekre és egy tó is található a környéken, ami kellemes kikapcsolódási lehetőséget biztosít. A parkolás a lakás előtt ingyenesen megoldható, a környéken pedig bőven rendelkezésre állnak szabad parkolóhelyek. A lakás elhelyezkedése és adottságai miatt remek választás lehet fiataloknak, egyedülállóknak vagy befektetők számára is. A lakásban a villany- és vízvezetékek cseréje megtörtént. Ár: 40.000.000ft

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
5

Dr. Göröcs Katalin
+36 70 967 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 135 016 Ft
Második évtől
172 142 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%