Eladó lakás Szeged, Újrókus 57 nm
Eladó lakás Szeged, Újrókus 57 nm
Eladó lakás Szeged, Újrókus 57 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9003514
Referenciaszám: 503647
Feltöltve: 3 napja

Szeged eladó panellakás 3 szobás: 57,99 millió Ft

57,99 millió Ft
1,02 millió Ft/m²
57 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Kedves Érdeklődő! Szeged egyik legkedveltebb városrészén, Újrókuson a Vértó mellett kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, fiatalos panel lakást. Az 57 m²-es lakótérrel rendelkező lakás a 10 szintes épület első emeletén található, így tökéletes választás bármely korosztály számára! A társasház panelprogramos, külső szigeteléssel és műanyag ablakokkal rendelkezik, a radiátorokon hőmennyiségmérő található. A lakást több ízben modernizálták, cserélték a konyhabútort, a burkolatokat és a villanyvezetékeket is. A nyári melegben a redőnyökkel és a klímával kellemes hőmérsékletet varázsolhatunk a lakásban. A környéken karnyújtásnyira minden megtalálható! Tömegközlekedés, boltok, sportolási és kikapcsolódási lehetőségek 100 méteren belül megtalálhatóak! Közös költség: 12.250 Ft, távhő melegvízzel: 11.800 Ft További információért és időpont egyeztetéssel kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1982

Az iroda összes hirdetése
+36 30 975 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 195 740 Ft
Második évtől
249 563 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.