Eladó lakás Szeged 47 nm
Eladó lakás Szeged 47 nm
Eladó lakás Szeged 47 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9008318
Referenciaszám: M322012-5225998
Feltöltve: ma

Szeged eladó panellakás 2 szobás: 44,9 millió Ft

44,9 millió Ft
955,3 ezer Ft/m²
47 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
5. emelet
Emelet
Szeged, Hont F. u. 47 nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. A lakásban 2 szoba, konyha fürdőszoba és WC található. A szobák laminált parketta-, a többi helyiség járólap burkolatot kaptak. Az otthon melegét hőmennyiségmérős távfűtés biztosítja. Az ingatlan rendkívűl csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el. A teljes bútorzat külön megállapodás tárgyát képezheti. Az ingatlan megvásárlásához kedvező hitel is igényelhető, melynek intézéséhez szakszerű segítség áll a leendő vásárló rendelkezésére. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érdeklődni: Szlovák Ibolya +36704550993 Referencia szám: M322012-ZE

Építés éve:
1983
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Szlovák Ibolya
OTPip - Csongrád Fő utca 54 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 455 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 151 556 Ft
Második évtől
193 229 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.