+14 fotó
Hirdetéskód: 8995617
Frissítve: 5 napja
Székesfehérvár eladó panellakás 3+1 fél szobás: 63,9 millió Ft
63,9 millió Ft
1,03 millió Ft/m²
62 m²
3+1 fél szoba
földszint
Leírás
Fiatalos fészek a belvàrosban. Nem csak fiataloknak. Eladàsra kínàlunk 62 nm hasznos alapterületű magasföldszinti lakàst Szèkesfehèrvàron a belvàrosban. Kivàló elosztàsú felújított 3 szoba + hall +beèpített erkèly, csendes környezetben. Panelprogramban részt vett.- beépített biztonsági ajtóval, két beltéri egységgel rendelkező légkondícióval rendelkezik.- per és tehermentes.- közös tároló tartozik hozzá. - rendezett, tiszta állapotú.
- orvosi rendelő, gyógyszertár, óvoda, bölcsőde, iskola néhány perc sétára
- bevásárlási lehetőségek, boltok és bevásárlóközpont sétatávolságban
- tömegközlekedés kiváló
- a vasút és buszpályaudvar mindössze 15 perc sétával elérhető
Ez a lakás ideális választás fiatal pároknak, kisgyermekes családoknak vagy befektetőknek is hiszen kiváló elhelyezkedése és alacsony rezsije miatt könnyen kiadható.
A lakás irányára 63.900.000 forint
Èrdeklődni: 06-30/095-3575 telefonszàmon lehet
Ingatlanközvetítők kérem ne keressenek.
Köszönöm!
Tulajdonságok
Panellakás
10
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
1975
1 m²
Nem adta meg a hirdető
50 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 095 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
274 996 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.