+3 fotó
Hirdetéskód: 8933520
Referenciaszám: 180371-5176577
Frissítve: 1 hónapja
Székesfehérvár eladó panellakás 3 szobás: 61,9 millió Ft
61,9 millió Ft
910,3 ezer Ft/m²
68 m²
3 szoba
3. emelet
Eladó panel lakás Székesfehérváron
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180371 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás.
A székesfehérvári panel lakás főbb jellemzői:
- 68 nm, 3 szoba hall, külön fürdő wc illetve egy erkély
- 3. emeleti panel lakás
- távhő, radiátor hőleadással, műanyag nyílászárók redőnnyel
- dél-nyugati tájolás
- 10.000 Ft közös ktg
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180371
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.
A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Tulajdonságok
Panellakás
Jó állapotú
Távfűtés
1970
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 676 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
266 389 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.