Eladó lakás Székesfehérvár, Palotaváros, Jancsár utca 35 62 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9000155
Frissítve: 4 napja

Székesfehérvár eladó panellakás 1+2 fél szobás: 69,9 millió Ft

69,9 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
62 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó lett lakásunk, ami nagyon jó helyen van a városban (Palotaváros, Jancsár utca). Fürdő, wc felújításon esett át az elmúlt években. A lakás felosztása nagyon jó 1+ 2 félszoba+ hall. Iskola, bolt, a belváros minden pár perces sétával elérhető. A lakás 4 emeletes ház, első emeletén található (lift nincs), hitel és tehermentes.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
40 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsatornacsendesgázhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonösszkomfortospanelprogramparkettáspinceredőnyszigetelttelefonvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

LG
Lévay Gergely
+36 70 324 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 235 941 Ft
Második évtől
300 818 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.