Eladó lakás Székesfehérvár, Palotaváros 58 nm
Eladó lakás Székesfehérvár, Palotaváros 58 nm
Eladó lakás Székesfehérvár, Palotaváros 58 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9009660
Referenciaszám: LK032596-5227307
Feltöltve: 1 napja

Székesfehérvár eladó panellakás 3 szobás: 62 millió Ft

62 millió Ft
1,07 millió Ft/m²
58 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Székesfehérváron a Palotavárosban ELADÓ 4. emeleti, 2 + fél szobás ,klímával felszerelt igényes lakás! A lakásban 2 szoba és egy fél szoba mellett konyha, előszoba, fürdő és külön wc található! Konyhában egyedileg tervezett konyhabútor rengeteg pakolási lehetőséget rejt. Műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval felszereltek. Fűtés távfűtéssel megoldott. A nyári meleget hűtő-fűtő klíma teszi komfortossá. Várom hívását! Nézzük meg együtt! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Az Ön ingatlanosa :Horváth Ildikó 0630 8695403 CSOK, hitel ügyintézési lehetőség! Referencia szám: LK032596

Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
hőszigeteltjó közlekedésűkaputelefonklímaösszkomfortospanorámaredőny

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Horváth Ildikó
Duna House - Székesfehérvár, Vörösmarty tér
Az iroda összes hirdetése
+36 22 945 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 209 275 Ft
Második évtől
266 820 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.