+7 fotó
Hirdetéskód: 9019142
Referenciaszám: 2411
Feltöltve: 3 napja
Székesfehérvár eladó panellakás 1+1 fél szobás: 45,9 millió Ft
45,9 millió Ft
1,02 millió Ft/m²
45 m²
1+1 fél szoba
4. emelet
Belváros közeli 1,5 szobás 4.emeleti jó állapotú Eladó
Szedreskertben, az uszoda közelében, 4 emeletes ház 4. emeletén, 45 nm lakóterű, felújított, panelprogramos lakást kínálok eladásra. A 1,5 szoba-konyha-fürdő-wc-francia erkély elrendezésű lakás rezsije a mérhető távfűtésnek köszönhetően nagyon kedvező. Az épület szigetelése, a nyílászárók cseréje, a fürdőszoba és a konyha és az elektromos hálózat felújítása megtörtént. A szobákban laminált parketta, a közlekedőben-konyhában és a fürdőben kerámia burkolat található. A belváros 5 perc sétával könnyedén megközelíthető. A környéken iskolák, óvodák, közintézmények, több buszmegálló és üzletek is találhatók, a parkolás ingyenes. Közös ktg.: 9.000 Ft. I.ár: 45,9M Ft
Tulajdonságok
Panellakás
4
Felújított
Távfűtés egyedi méréssel
Nem adta meg a hirdető
30 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BG
Borsó Gábor Az iroda összes hirdetése
+36 70 942 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
197 533 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel