+17 fotó
Hirdetéskód: 8950679
Referenciaszám: LK086894
Frissítve: 1 napja
Szentendre eladó panellakás 2 szobás: 81,9 millió Ft
81,9 millió Ft
1,49 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
55 m²
2 szoba
1. emelet
Leírás
!! ÁRCSÖKKENÉS !!
Szentendrei korszerűsített panellakás várja új lakóit!
3%-os hitellel is megvásárolható!
Szentendrén a V8 uszoda szomszédságában, 4 emeletes társasház 1 emeletén megvételre kínálunk egy 55nm-es, 2 szobás, felújított, erkélyes lakást.A lakás ideális elosztású. A biztonsági bejárati ajtón belépve az előszobában balra található a fürdőkádas fürdőszoba és a külön helyiségen lévő wc. Az előszoba jobb oldalának teljes hosszában vadonat új beépített szekrény található. A szekrény belső kialakítása igazán praktikus: 12 db fiók, több polc, akasztós rész takarítószeres egység került kialakítasra.
A nappali szoba a bejárattal szemben található, melyben elkülönített részen egy dolgozó sarok lett berendezve, és szintén a nappaliból léphetünk ki az erkélyre, mely 3nm-es. Az erkély zöldövezetre néz, itt található a játszótér is.A nappali mellett található a másik szoba, mellette pedig a konyha. Mindkét szobában laminált parketta van, a többi helyiség járólappal burkolt.
A 2025-ben történt felújítás során:-teljes körűen felújított, újra húzott és kibővített elektromos hálózat-új beépített szekrény az előszobában-dolgozó sarok ,ialakítása beépített szekrénnyel-belső ajtók cseréje prémium kategóriás PLC ajtókra-glettelés és festés a szobákban-a konyhában egy korábbi felújítás során U alakú szekrény beépítése-minden ablak műanyag nyíló-bukóra cserélve, redőnnyel és szúnyoghálóval-mindkét szobában Gree Prestige Amber (Grey) 3,5KW-os fűtésre optimalizált klíma található-a fürdőszoba és a wc szellőzőmotorral ellátott-minden radiátor cserélve lett
A fűtés távfűtéses, egyedi méréssel.Energetikai hatékonysági kategória: CA melegvíz órája távleolvasású, digitális, a hidegvíz havi leolvasású, diktálós.