Hirdetéskód: 8940003
Feltöltve: 1 hónapja
Szombathely eladó panellakás 1+1 fél szobás: 38,7 millió Ft
38,7 millió Ft
943,9 ezer Ft/m²
41 m²
1+1 fél szoba
8. emelet
Takaros lakás a Derkovicson eladó
Eladó 1,5 szobás, 41 nm-es lakás a Domus bevásárlóközpont közelében Szombathely, Derkovits lakótelep
Szombathely kedvelt Derkovits lakótelepén, a Domus bevásárlóközpont közelében, 8. emeleti, 41 nm-es, jó állapotú felújított lakás várja új tulajdonosát. Az ingatlan azonnal költözhető, kifizetést követően.
Alacsony rezsijű, ideális első lakásnak vagy idősebbeknek.
A közlekedést két lift biztosítja.
Modernizált villamos hálózat, burkolatok és a konyha fel lett újítva , a bejárati ajtó és az ablakok műanyagra lettek cserélve .
Pincerekesz az alagsorban tárolásra.
Közlekedés és infrastruktúra: posta, orvosi rendelő, boltok és buszmegálló a közelben. A határ könnyen megközelíthető autóval, nem kell az egész várost átszelni.
Tulajdonságok
Panellakás
9
Felújított
Gáz (konvektor)
1960
D
Nincs
16 600 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
PF
Prapatics Ferenc
+36 30 630 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
166 547 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.