+7 fotó
Hirdetéskód: 9015250
Referenciaszám: 692000839
Frissítve: 1 napja
Tatabánya eladó panellakás 1+1 fél szobás: 28,9 millió Ft
28,9 millió Ft
802,8 ezer Ft/m²
36 m²
1+1 fél szoba
4. emelet
ELADÓ panellakás Tatabánya Mártírok útján!
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 4. emeletén ELADÓ egy 36 nm-es, felújítandó lakást, amely kiváló lehetőséget nyújt azok számára, akik saját igényeik szerint szeretnék kialakítani új otthonukat, vagy befektetési célra keresnek jó adottságú ingatlant.
Az eladó lakás jelenlegi állapota teljes körű korszerűsítést igényel, így a felújítás során az új tulajdonos teljes mértékben saját elképzelései alapján alakíthatja ki a belső tereket. A vízhálózat még az eredeti állapotában található, míg a villanyhálózat részleges felújításon esett át.
A nyílászárók műanyag szerkezetűek, redőnnyel felszereltek. A fűtést távhőszolgáltató biztosítja, az ingatlan előtt pedig parkolási lehetőség biztosított.
Az eladó lakás elrendezése praktikusan kialakított, helyiségei között egy 18 nm-es nagyszoba, egy félszoba, konyha, fürdőszoba és közlekedő található. A nappali padlószőnyeggel, a közlekedő járólappal burkolt, míg a félszobában jó állapotú parketta található.
A képek nem a jelenlegi állapotot tükrözik!
A közös költség havi 14.300 forint / hó.
Az eladó lakás elhelyezkedése kiváló, közelben található a Kodály Zoltán Általános Iskola, óvoda, a Kodály tér, ahol számos szolgáltatás megtalálható. A közelben orvosi rendelő, gyógyszertár, húsbolt és több kisebb üzlet is rendelkezésre áll, így a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyedén elérhet.
Az ingatlan elsősorban azok számára lehet ideális választás, akik nem riadnak vissza a felújítástól, és egy jó elhelyezkedésű lakásban látják meg a lehetőséget.Így az ingatlan kiváló alap lehet akár saját otthon, akár hosszú távon jól hasznosítható befektetés kialakítására.