+8 fotó
Hirdetéskód: 9003049
Referenciaszám: 9881
Feltöltve: 4 napja
Tatabánya eladó panellakás 2 szobás: 37,9 millió Ft
37,9 millió Ft
715,1 ezer Ft/m²
53 m²
2 szoba
8. emelet
Leírás
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást!
Az ingatlan egy 10 emeletes SZIGETELT társasház 8. emeletén található. 2022-ben a fürdőszoba teljeskörűen felújításon esett át, továbbá új, modern műanyag nyílászárók kerültek beszerelésre, és az előszobai beépített szekrény is felújításra került. A szobákban laminált padló, a többi helyiségben hidegburkolat található, melyek korábbi felújítás során lettek cserélve.
Fűtésről távhő gondoskodik. Közös költség: 13.200.- Ft/hó
Kitűnő lehetőség befektetők számára, mivel a lakást 3 éve megbízható bérlők lakják, akik szívesen maradnak, de szívesen ajánlom fiatal pároknak, családoknak is. Minden infrastruktúra percek alatt elérhető: vasútállomás, buszmegálló, Fő tér, Vértes Center, óvoda, iskola, játszótér.
Ingyenes hitelügyintézéssel több bank ajánlatából, állami támogatásokról naprakész információkkal és teljes körű lebonyolítással, jogi háttérrel biztosítja irodánk a vásárlást.
Amennyiben kiváló lokációval rendelkező lakást keres, hívjon bizalommal és tekintsük meg együtt!
Farkas Judit
+ 36 30 101 4930
Tulajdonságok
Panellakás
Távfűtés
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 101 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
163 104 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.