Eladó lakás Veszprém 54 nm
Eladó lakás Veszprém 54 nm
Eladó lakás Veszprém 54 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 9001909
Referenciaszám: LK087907
Frissítve: 1 napja

Veszprém eladó panellakás 2 szobás: 42,5 millió Ft

42,5 millió Ft
787 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
54 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Eladó Veszprémben, a Stromfeld utcában egy 2. emeleti, 2 szobás, erkélyes panellakás lakás! A lakás főbb jellemzői: - 2 külön nyíló szoba- erkély- házközponti fűtés- nyílászárók redőnnyel felszereltek A lépcsőházban a villamos hálózat cseréje megtörtént. A lakáshoz tartozik egy saját 3 nm-es tároló. Az ingatlan azonnal költözhető vagy igény szerint felújítható. A világos, jó elosztású ingatlan ideális választás fiatal pároknak, kisebb családnak vagy befektetésnek is. A lakás rendezett társasházban található, csendes környezetben, mégis közel a város fontosabb pontjaihoz, boltokhoz és buszmegállóhoz. Ha felkeltette az érdeklődését tekintsük meg együtt a hét bármely napján. 

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Házközponti
Építés éve:
1997
Erkély:
4 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 88 815 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 143 455 Ft
Második évtől
182 901 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.