Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest X. kerület, Óhegy 598 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9021269
Referenciaszám: UZ019824
Feltöltve: ma

Budapest X. kerület eladó raktár 598 m² alapterületű: 420 millió Ft

420 millió Ft
702,3 ezer Ft/m²
598 m²
Alapterület
1074 m²
Telek
Sokoldalúan hasznosítható ipari–üzleti ingatlan eladó Kőbánya Óhegy városrészében! Kőbánya Óhegy kedvelt, fejlődő ipari és üzleti övezetében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező telephely jellegű ingatlant, amely rendkívül sokféle vállalkozási célra alkalmas. Az ingatlan egy 1074 m²-es telken helyezkedik el, könnyen megközelíthető, forgalmas főútról nyíló bejárattal rendelkezik, így ügyfélforgalom és logisztikai működés szempontjából is ideális választás. A közel 600 m²-es épület kialakítása és elhelyezkedése számos üzleti tevékenység számára biztosít kiváló lehetőséget. Lehetséges hasznosítási módok: •irodaház vagy vállalati központ •iroda és bemutatóterem •üzlethelyiség •iroda–raktár kombináció •szervizközpont •raktár vagy logisztikai bázis •ipari csarnok •kereskedelmi vagy könnyűipari tevékenység Az ingatlan előnyei: •1074 m²-es telek •közel 600 m²-es épület •jól megközelíthető elhelyezkedés •forgalmas főútról közvetlen bejárat •rugalmasan alakítható terek •ipari és üzleti környezet •kiváló befektetési lehetőség Az ingatlan külön előnye, hogy a tulajdonos lehetőség szerint visszabérelné a tevékenysége (csökkent munkaképességűek foglalkoztatása) folytatása miatt, így befektetők számára azonnali, stabil hozamot biztosító lehetőséget kínálhat. Épült: 1960-70. Szerkezet: falazott tégla Tető: nyeregtető LINDAB lemez fedéssel Nyílászárók: acél függönyfal, alumínium üvegportál bejárattal műanyag ablakok, műanyag belső ajtók tűzgátló ajtók Gépészet: split klímák kombi fali kazán radiátorok, ipari áram Felújítás: 2020. komplett felújítás Parkolás: utcafonti ingyenes, saját udvar Élelmiszer csomagolási engedéllyel rendelkező