Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest XI. kerület 65 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 8999496
Referenciaszám: TR098680-5220368
Feltöltve: 6 napja

Budapest XI. kerület eladó raktár 65 m² alapterületű: 29,9 millió Ft

29,9 millió Ft
460 ezer Ft/m²
65 m²
Alapterület
Budapest XI. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a Budafoki úton, közvetlenül a BudaPart közelében kínálunk megvételre egy igazán különleges, 65 m²-es, több helyiségből álló alagsori ingatlant. Ez a masszív szerkezetű, eredetileg légópinceként épült helyiség kiváló választás mindazok számára, akik biztonságos, száraz és frekventált helyen lévő tároló- vagy raktárteret keresnek akár hosszú távú befektetésként is. Főbb jellemzők: 65 m² alapterület, több helyiségre tagolva 2,8 méteres belmagasság Meszelt, száraz falazat 2023-ban kialakított, simított beton padló Tömör acél óvópince ajtó kiemelkedő biztonság Lépcsőházból közvetlen bejárat Utcafronti, nyitható rácsos szellőzőablak 2023-ban felújított villamoshálózat, saját villanyóra, 230V / 32A kapacitás Energiatakarékos, nagy fényerejű LED világítás Elhelyezkedés, ami értéket teremt: A BudaPart közelsége nemcsak kiváló infrastruktúrát, hanem folyamatosan növekvő értéket is jelent. A környék fejlődése garantálja, hogy ez az ingatlan nemcsak praktikus, hanem hosszú távon is kiváló befektetés. Ideális választás: vállalkozásoknak raktárként magánszemélyeknek tárolásra gyűjtőknek, archívum céljára befektetőknek értékálló eszközként Ha egy stabil, jól kihasználható és kiváló lokációval rendelkező ingatlant keres, ezt érdemes megnézni! Ne hagyja ki ritka lehetőség ezen a környéken!

Tulajdonságok

Típus:
Raktár
Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel