+17 fotó
Hirdetéskód: 9012734
Referenciaszám: UZ019813
Frissítve: 4 napja
Gödöllő eladó raktár 15000 m² alapterületű: 6,1 milliárd Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
6,1 milliárd Ft
406,6 ezer Ft/m²
16 990 000 Euro
1 132,67 Euro/m²
15000 m²
13000 m²
Logisztikai és raktározási beruházási lehetőség Gödöllőn, Budapest közvetlen közelében!
Gödöllő egyik legjobb ipari-logisztikai elhelyezkedésű területén kínálunk megvételre egy modern, nagy kapacitású raktár- és iroda-komplexumot, mindössze 30 km-re Budapest városközpontjától, amely autóval körülbelül 35 perc alatt elérhető.
Az M3 autópálya felhajtó mindössze 2 perc távolságra található, így az ingatlan kiváló választás országos és nemzetközi logisztikai központ, e-kereskedelmi bázis, gyártóüzem vagy regionális disztribúciós központ számára.
A 2006-ban épült, korszerű kialakítású komplexum jelenleg 15 000 m² hasznos alapterületű, amely egy 13 000 m²-es telekterületen helyezkedik el. Az épület legnagyobb belmagassága 13 méter, ami lehetővé teszi a magasraktári tárolást és a maximális helykihasználást.
A teljes ipari komplexum területe a jelenlegi ajánlatban szereplő résznél is nagyobb, így igény esetén további földterület vagy meglévő épületek is megvásárolhatók. Ezek feltételei külön megállapodás tárgyát képezik.
Az ingatlan belső kialakítása rendkívül sokoldalú:
•háromszintes épületszerkezet,
•jelentős számú irodahelyiség,
•tárgyalók,
•közösségi terek,
•kiszolgáló funkciók.
A fotókon látható professzionális polcrendszer az eladási ár részét képezi, így az ingatlan akár azonnal üzembe helyezhető.
Egyedülálló bővítési lehetőség.
Ez rendkívül ritka lehetőség olyan vállalatok és befektetők számára, akik hosszú távon gondolkodnak, és számolnak a kapacitások későbbi bővítésével.