+7 fotó
Hirdetéskód: 8863664
Referenciaszám: IP093909-5131700
Frissítve: ma
Kecskemét eladó raktár 1000 m² alapterületű: 520 millió Ft
520 millió Ft
520 ezer Ft/m²
1000 m²
2500 m²
Eladó ipari, Kecskemét
Eladó Kecskemét belterületén 1000 nm felújított csarnok épület, 3000 nm ipari területen. Alkalmas gyártásra, rendezvények ellátására, raktározásra.Teljeskörűen felújított épület, hidegburkolattal ellátott padló, szociális blokk, álmenyezet ledvilágítással.Hőszivattyús hűtés és fűtés van kialakítva. 2000nm térkövezett udvar tartozik hozzá.Közművek: 3 x 100A áram kapacitás, vezetékes víz, csatorna az épületben, gáz pedig a telken elérhető.Tégla falazat, 15cm hőszigetelés, műanyag nyílászárók, felújított tetőszerkezet.Aszfaltos út mellett jó közlekedéssel, autópálya a közelben elérhető.Ha felkeltette érdeklődését, kérem keressen, mert több lehetőség is van még a kínálatunkban!
Referencia szám: IP093909
Tulajdonságok
Raktár
Felújított
Hőszivattyú
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0