Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 950 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 950 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 950 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8992231
Referenciaszám: IP083630-5215430
Frissítve: ma

Kecskemét eladó raktár 950 m² alapterületű: 265 millió Ft

265 millió Ft
278,9 ezer Ft/m²
950 m²
Alapterület
ELADÓ KECSKEMÉT FREKVENTÁLT RÉSZÉN NAGYSZERŰ ADOTTSÁGOKKAL BÍRÓ TELEPHELY!A telephely teljesen körbe kerített, 3 oldalról ipari kapukon megközelíthető!A főépület 500 nm-es csarnok és irodák és szociális helységekből áll.Ezenkívül 2 db 220 nm-es raktár került kialakításra.Az egész telephely nagy teherbírású térkővel borított.Közművek:1- Ipari gáz (100m3/óra)2- 3x 125A 3- Víz és csatorna A telephely alkalmas akár gyártásra akár raktározás céljára, de kivállóan hasznosítható bármilyen ipari vagy kereskedelmi célra is.Ha felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. A DUNA HOUSE teljes kínálatával állok rendelkezésére. INGATLAN - HITEL - ÉRTÉKBECSLÉS - ENERGETIKA További információkért keressen a megadott elérhetőségek egyikén. Tel.: +36-70/884-0033 E-mai: jerkovics.martin@dh.hu Referencia szám: IP083630

Építés éve:
1992
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Jerkovics Martin
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Jerkovics Martin
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Jerkovics Martin
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0