Eladó ház Békéscsaba 64 nm
Eladó ház Békéscsaba 64 nm
Eladó ház Békéscsaba 64 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9022248
Referenciaszám: 1421735
Feltöltve: ma

Békéscsaba eladó sorház 1+3 fél szobás: 54,5 millió Ft

54,5 millió Ft
851,6 ezer Ft/m²
64 m²
Alapterület
1+3 fél szoba
Szobák száma
Békéscsaba közkedvelt Jamina kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 64 m²-es, kiváló állapotú sorházat, amelyhez külön helyrajzi számon nyilvántartott 14 m²-es garázs is tartozik, amely a vételár részét képezi. Az ingatlan praktikus és jól élhető elrendezésű: • 1 + 3 félszoba • nappali-konyha • kamra • előtér • 2 WC • fürdőszoba A nagy, fedett terasz 3 évvel ezelőtt teljes felújításon esett át, modern és esztétikus tetőszerkezettel készült el. Az ingatlan további jellemzői: • 2 kW-os napelem rendszer (9 panel) • 2 db klíma • radiátoros fűtés • laminált parketta és igényes hidegburkolatok • külön tégla tároló az udvaron • a beépített konyhabútor a vételár részét képezi Az ingatlan rendezett, családias környezetben található, kedves szomszédokkal. Kiváló választás lehet családok számára vagy azoknak, akik egy azonnal költözhető otthont keresnek. Megtekintés kizárólag előre egyeztetett időpontban.

Antal Beáta
Immo1 Békéscsaba
Az iroda összes hirdetése
+36 30 655 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 183 960 Ft
Második évtől
234 543 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.