Eladó ház Budapest XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca 92 nm
+10 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9022205
Referenciaszám: H518671
Feltöltve: ma

Budapest XX. kerület eladó sorház 4 szobás: 99,9 millió Ft

99,9 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
92 m²
Alapterület
273 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Kertkapcsolatos sorházi otthon Kossuthfalva kedvelt részén – azonnal költözhető állapotban! Budapest XX. kerületében, Kossuthfalván, a Nagysándor József utcában kínálunk megvételre egy 92 m²-es, négyszobás sorházi lakást, amely ideális választás lehet családok számára, de befektetésnek is kiváló lehetőség. Az ingatlan praktikus elrendezésű, világos terekkel rendelkezik, állapota jó, így új tulajdonosa akár azonnal birtokba veheti. A tágas nappali és a külön nyíló szobák kényelmes életteret biztosítanak a család minden tagja számára. A lakáshoz saját kert és egy 20 m²-es terasz is tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet nyári grillezéseknek, baráti összejöveteleknek vagy egy nyugodt reggeli kávézásnak. A komfortot gáz cirkó fűtés, klíma és jól élhető belső kialakítás biztosítja. A környék kertvárosias hangulatú, ugyanakkor minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár és kiváló tömegközlekedés található a közelben. Főbb jellemzők: 92 m² lakótér 4 szoba 20 m² terasz saját kertkapcsolat gáz cirkó fűtés klíma jó állapot családbarát környezet kiváló infrastruktúra Várom megtisztelő hívását!