+6 fotó
Hirdetéskód: 8893556
Referenciaszám: H511221
Frissítve: 1 hónapja
Budapest XXIII. kerület eladó sorház 4 szobás: 89,9 millió Ft
89,9 millió Ft
736,9 ezer Ft/m²
122 m²
744 m²
4 szoba
Leírás
Eladó Soroksár egyik legigényesebb, központi, mégis rendkívül nyugodt utcájában egy 122 m²-es, két szintes sorházi otthon saját terasszal!
Lakás:
- tágas konyha–étkező
- 2 külön nyíló szoba
- saját terasz
Környezet:
- kiváló elhelyezkedés
- jó közlekedés
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Kérem keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Sorház
2
Jó állapotú
Gázkazán
1980
8,1 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
386 889 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hasonló eladó ingatlanok Budapest XXIII. kerületben
Frissítve: 7 napja
20
96,5 millió Ft 877,3 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest XXIII. kerület

Frissítve: 1 napja
20
94 millió Ft 552,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XXIII. kerület, Köves utca

Frissítve: ma
20
95 millió Ft 1,34 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XXIII. kerület

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Budapest XXIII. kerületben 89,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: ma
20
95 millió Ft 1,03 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XXIII. kerület

Frissítve: ma
13
90 millió Ft 900 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XXIII. kerület

Frissítve: ma
20
95 millió Ft 1,03 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XXIII. kerület