+17 fotó
Hirdetéskód: 9002687
Referenciaszám: H517873
Frissítve: 1 napja
Debrecen eladó sorház 4 szobás: 143,5 millió Ft
143,5 millió Ft
1,42 millió Ft/m²
101 m²
160 m²
4 szoba
Debrecen – Hatvan utcai kert | 101 nm szélső sorház + kert + terasz + erkély
Debrecen egyik kedvelt, kiválóan kiadható városrészében, a Hatvan utcai kertben eladó egy ingatlan, amely egy 2012-ben épült, 101 nm-es szélső sorház
Az ingatlan utca felől az első ház, így könnyen megközelíthető, világos és privát elhelyezkedésű.
A ház Kft nevén van és azzal együtt eladó.
A KFT tehermentes, nincs tartozás, nincs alkalmazott, nincs működési kockázat — gyors és biztonságos befektetés.
Ingatlan főbb jellemzői:
- 101 nm lakóterület
- Földszint + emelet
- Saját ~40 nm kert
- 20 nm terasz
- Erkély
- Klíma
- 2012-es építés
- Szélső sorház (utcafronti elhelyezkedés)
- Kamra
- Közvetlen kapcsolat a teraszhoz és kerthez
Emelet:
- 3 külön nyíló szoba
Kültér és parkolás:
- 20 nm-es terasz – ideális grillezéshez, kerti étkezésekhez
- Saját, térkövezett autóbeálló (zárt területen)
- Ingyenes utcai parkolás a ház előtt
Befektetési előnyök:
- Keresett debreceni lokáció
- Könnyen kiadható ingatlan
- Azonnal hasznosítható
- Tiszta, egy ingatlant tartó KFT
- Gyors és egyszerű tranzakció
A KFT kizárólag ezt az ingatlant tartalmazza, így az ügylet átlátható és kockázatmentes.
Ár: KFT-vel együtt
További információért és megtekintésért várom megtisztelő hívását!