Eladó ház Debrecen, Úrrétje 163 nm
Eladó ház Debrecen, Úrrétje 163 nm
Eladó ház Debrecen, Úrrétje 163 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 8705602
Frissítve: 1 hónapja

Debrecen eladó sorház 5 szobás: 159 millió Ft

159 millió Ft
975,5 ezer Ft/m²
163 m²
Alapterület
435 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Tarján utcán eladó lett sorházunk, 163 m2 hasznos alapterülettel: nappali, étkező, konyha + 4 szoba, 435 m2-es, élhető telekkel, önálló helyrajziszámon, hitelmentesen Elhelyezkedés: - Úrrétje legszebb részén, csendes, kulturált, biztonságos, környéken - barátságos környezet, a tótól 5 perc sétára - buszmegálló 300 m, villamosmegálló 500 m Főbb műszaki paraméterek: - 163 m2-es, kétszintes épület - Telek mérete 435 m2 - 18 m2-es fűthető garázs - 2000-ben épült B30-as porotherm téglából, 6 cm grafitos szigeteléssel - Hőszigetelt műanyag nyílászárók szúnyoghálóval - az étkező-konyha fagerendás mennyezettel - Terran betoncserép, födém szigetelés 16 cm - Fűtés: kondenzációs gázkazán, radiátorok minden helyiségben - cserépkályha építhető, kéménykiállása előkészítve Helyiségek: - Földszint: előtér, előszoba, nappali, étkező, konyha, (dolgozó)szoba, fürdőszoba zuhanykabinnal, mosókonyha WC-vel, összesen 85 m2-en - Emelet: 3 db szoba, közlekedő, tároló, fürdőszoba káddal - Tágas, világos életterek, sok beépített szerkrénnyel - Garázs és kazánház fűtött, tárolópolcokkal felszerelve - 35 m2-es terasz, kapcsolódva a kerthez - a kertben 12 m2-es tárolásra alkalmas ablakos faház, fúrott kút - a kert füvesített, gyümölcsfákkal, dísznövényekkel, kinti főzőhellyel

Tulajdonságok

Típus:
Sorház
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2000
Terasz:
40 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel