Eladó ház Dunaharaszti 99 nm
Eladó ház Dunaharaszti 99 nm
Eladó ház Dunaharaszti 99 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9014668
Referenciaszám: 520966
Feltöltve: ma

Dunaharaszti eladó sorház 4 szobás: 99,9 millió Ft

99,9 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
99 m²
Alapterület
306 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó Újépítésű sorház Dunaharasztin -2 Főbb jellemzők: - 3 lakásos épület középső lakása - Földszintes - Alapterület: 98,06 m2 - Telek: 306m2 - Elrendezés: Amerika-konyhás nappali, 3 hálószoba, Fürdő és wc külön helyiségben, előtér, terasz - Falazat: Porotherm 30cm +15cm Drywit hőszigetelés - Fűtésrendszer: hőszivattyű -padlófűtés - 3 rétegű hőszigetelt nyílászárók - Alacsony rezsi - Jó elosztás, élhető terek Elhelyezkedés: - Dunaharaszti kellemes kertvárosi övezetében Közelben található: - Iskola, óvoa, bölcsöde, játszó tér, sportpálya, patika, boltok -üzletek Közlekedés: - HÉV -buszmegáló a közelben - M0 körgyűrű 10 perc alatt elérhető Várható kulcsrakész átadás: 2026 szeptember Ha kérdése merülne fel, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant forduljon hozzám bizalommal!

Építés éve:
2026

Az iroda összes hirdetése
+36 70 426 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 337 203 Ft
Második évtől
429 924 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.