Hirdetéskód: 9003141
Frissítve: 4 napja
Esztergom eladó sorház 4 szobás: 99 millió Ft
99 millió Ft
868,4 ezer Ft/m²
114 m²
170 m²
4 szoba
Tágas, világos családi otthon alacsony rezsivel, remek helyen - Esztergom
Energiatudatosan felújított, tehermentes sorházi lakás eladó Esztergom egy frekventált, mindenhez közel fekvő, mégis csendes lakóövezeti utcájában.
Tágas, hatékony helykihasználás:
- 4 szoba, konyha-étkező, 2 fürdő + külön WC, mosókonyha, gardrób, előszoba, közlekedő
- igen, ez mind kijön 114 nm-ből, és az emelet sem tetőtéri
Egyedi adottságok:
- az előszobából nyílik a 15 nm szigetelt garázs
- a garázs teljes területe alatt aknás, száraz pince <-- műhely, spejz, fatároló
- 15 nm terasz és kb. 35 nm kert a ház mögött
- újabb pince a terasz alatt, melyből egy igazi borospince nyílik a kert alatt
Fűtés, vízmelegítés:
- a takarékos gázkazánról üzemelő központi fűtés mellett
- az alsó szinten található egy felújított, díszes cserépkályha
- az emeleten pedig egy hűtő-fűtő GREE klíma
- az emeleten gázbojler, a földszinten új, Stiebel Eltron villany bojler található
Amire Neked már NEM kell költened:
- tető
- homlokzati és födém szigetelés prémium alapanyagokkal, továbbá
- 3 rétegű KÖMMERLING nyílászárók az alacsony fűtésszámláért
- HÖRMANN automata garázsajtó
- villanyvezetékek cseréje, 3 fázisú mérőóra telepítése
- vízrendszer
- garázs, féltető, parkolás 3 jármű részére
- borhűtő, mivel külön borospincéd lesz ;)
- kerti tároló, fatároló, hiszen rengeteg helyed lesz
- tízezrek a fűtésre, mert az ingatlan kiemelkedően szigetelt!
A továbbiakat szívesen elküldöm üzenetben, elmondom telefonon, vagy akár megmutatom személyesen!
Irányár: 99.000.000 Ft
Tel.: +36703776785
Tulajdonságok
Sorház
2
Felújított
Gázkazán
1974
15 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
20 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KZ
Kovács Zsófia
+36 70 377 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
426 051 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.