Eladó ház Hajdúnánás, Reményi 100 nm
Eladó ház Hajdúnánás, Reményi 100 nm
Eladó ház Hajdúnánás, Reményi 100 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8675405
Frissítve: 10 napja

Hajdúnánás eladó sorház 3 szobás: 75,34 millió Ft

75,34 millió Ft
753,4 ezer Ft/m²
100 m²
Alapterület
672 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Új építésű sorházi otthon Hajdúnánáson, a Reményi utca csendes zsákutcájában! Megvételre kínálunk egy 100,13 m²-es (82 m² lakótér + 18 m² garázs), modern megjelenésű sorházi lakást 140 m²-es saját kerttel és 15 m²-es terasszal. A 2-es és 4-es lakás már elkelt! Elosztás: nappali, 3 szoba, konyha-étkező, kamra, fürdő és külön WC. Műszaki tartalom: Porotherm X-therm tégla, 15 cm grafitos szigetelés, 3 rétegű ablakok, padlófűtés gázkazánnal, valamint egy 3,6 kW-os klíma. A burkolatok és beltéri ajtók saját ízlés szerint választhatók. Várható műszaki készültség: 2026. december. Ingyenes hitelügyintézés (CSOK Plusz, Babaváró), ügyvédi háttér és díjmentes vevői közvetítés. Hívjon bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Sorház
Szintek száma:
1
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2025
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornacsendesgarázsgázhőszigeteltjó beosztásúkertkapcsolatosklímaösszkomfortosszigeteltteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Horváth Sára
Balansz Ingatlanstúdió
Az iroda összes hirdetése
+36 70 555 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 254 306 Ft
Második évtől
324 233 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.