+17 fotó
Hirdetéskód: 8775545
Frissítve: 24 napja
Mosonmagyaróvár eladó sorház 4 szobás: 62,22 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
62,22 millió Ft
622,2 ezer Ft/m²
170 000 Euro
1 700 Euro/m²
100 m²
90 m²
4 szoba
Kertkapcsolatos sorház a Mofém telepen
Mosonmagyaróvár MOFÉM-telepi városrészében kínálom Önöknek ezt a kertkapcsolatos sorházi lakást. Az épület acélos gyors szerkezetű lakóház mely 2006-ban épült. Az ingatlan belső 2 szintes 100 m2 összterülettel és 90 m2-es telekkel. A homlokzati szigetelés 10 cm.
AZ ALSÓ SZINT HELYISÉGEI: (60 m2) : előszoba, 2 szoba, konyha/étkező, nappali, zuhanykabinos fürdőszoba wc külön helyiségben, fedett terasz.
AZ EMELET HELYISÉGEI: (40 m2) : 2 tetőtéri szoba és fürdőszoba mely helyiségek befejezésre várnak.
A nyílászárók műanyagok redőnyökkel és szúnyoghálókkal felszerelve. A fűtés gázfűtés kondenzációs gázkazánnal és padlófűtéssel. A nappali klímával felszerelt. A fedett terasz 15 m2 nagyságú. A kert kellemes része az otthonnak területén kis tároló faházzal. A lakás bejárata előtt térköves kocsibeálló tartozik hozzá. A MOFÉM- telep dinamikusan fejlődő városrész, mely nagyon kedvelt rész. A lakás közelében buszmegálló, üzletek és iskola is megtalálható.
Az ár FIX: 170.000.- EUR
(62.900.000.- forint 370.- forintos eladási árfolyammal számolva, de a forintos ár a mindenkori EUR/HUF ELADÁSI árfolyam függvénye!)
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a +3670/629-2036-os vagy +3620/993-3607 -os telefonszámon, vagy a [hidden information] e-mail címen. Ha Önnek hitelre, Otthon Start hitelre vagy CSOK-ra van szüksége, díjmentesen segítek az ügyintézésben is!
Tulajdonságok
Sorház
2
Felújított
Gázkazán
2006
8 m²