Eladó ház Pécs, szigeti u. 93 60 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9000147
Feltöltve: 5 napja

Pécs eladó sorház 2 szobás: 68,9 millió Ft

68,9 millió Ft
1,15 millió Ft/m²
60 m²
Alapterület
1802 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Pécs egyetem városban, a szigeti úton az orvosi kar közelében 2025-2026-ban teljes-körűen felújított 11 lakásos sorházban 60-66 m2 nettó alapterületű lakások eladók. Felújítások : -elektromos hálózat ,32A +13A H Tarifa -Víz, szennyvízhálózat, esővíz elvezetés -Külső belső burkolatok -Egyedileg tervezett gépesített konyha -külső nyilaszárók 3 rétegű üveggel ,elektromos redőny -Belső nyílászárók -Zuhanyzós kialakítású fürdő -Új cserépfedés,tetőszerkezet felújított és megerősített -Kondenzációs Kombi Gázkazán -H tarifáról hűtő fűtő klímák -Homlokzat szigetelés Lakáshoz tartozik egy 16 m2 kert, egy 5 m2 tároló. Az ingatlanok felújítása jelenleg is tart. Várható átadás 2026 ősz! Az ingatlanok már 50% be fizetéssel foglalhatók! További információkért, megtekintéssel kapcsolatban keressenek bizalommal! BIHERCZ ZOLTÁN Ingatlanosok kérem ne keressenek!!!!!!!

Tulajdonságok

Típus:
Sorház
Szintek száma:
2
Nincs
beépített konyhabútorcsatornagázgépesítetthőszigeteltkaputelefonkertkertkapcsolatosklímakocsibeállóösszkomfortosredőnysaját parkolószigeteltvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 421 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 232 565 Ft
Második évtől
296 514 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.