+17 fotó
Hirdetéskód: 8728007
Referenciaszám: 387959
Frissítve: ma
Vecsés eladó sorház 4 szobás: 108,99 millió Ft
108,99 millió Ft
1,21 millió Ft/m²
90 m²
100 m²
4 szoba
Eladó sorház Vecsés, 90nm, 108.990.000Ft - Kispatak lakópark
ÁRCSÖKKENTÉS!!
ALKALMI ÁRON!!
Vecsésen a hangulatos Kispatak lakóparkban, újszerű házak gyűrűjében kínálok eladásra, egy 2005 ben épült, szigetelt, két lakószintes, amerikai konyhás-nappalis + 3 különnyíló szobás, dupla komfortos, teljeskörűen felújított, klimatizált sorházi lakást.
Az ingatlanhoz a szélső elhelyezkedésének köszönhetően fúrt kúttal-öntözőrendszerrel, melléképülettel, szaletlivel rendelkező méretes kert tartozik.
Rendezett tulajdoni helyzetének jóvoltából hitelezhető és a hét bármely napján megtekinthető!
Várom a hívását, akár hétvégén is!
B.Cs ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 387959
Tulajdonságok
Sorház
2
Újszerű
Gázkazán
2005
20 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
469 043 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4