Eladó ház Zánka 170 nm
Eladó ház Zánka 170 nm
Eladó ház Zánka 170 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 8995218
Referenciaszám: 1858
Feltöltve: 9 napja

Zánka eladó sorház 6 szobás: 74,9 millió Ft

74,9 millió Ft
440,6 ezer Ft/m²
170 m²
Alapterület
200 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Zánka központjában, 1 km távolságra a strandtól található kizárólag irodánk által kínált, négy szintes sorház rész. A korszerűsítést igénylő ingatlan legalsó szintjén található egy kétállásos garázs, valamint egy két helyiségből álló tároló és kazánház. A földszinten kapott helyet a nappali, konyha-étkező, fürdőszoba, előtér. Az emeleten kialakításra került három hálószoba és egy fürdőszoba, a tetőtérben pedig két hálószoba és egy fürdőszoba. Az ingatlan főbb jellemzői: - alapterület 170 m2 - szigetelt épület (5 cm) - tégla építésű - fűtése saját gázkazánnal - melegvizet villanybojler (3 db) biztosítja - külső nyílászárók redőnnyel ellátva - azonnal költözhető - négy szintes házrész - kitűnő elhelyezkedés - csendes környék Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hívja a Haus-Grund Ingatlanirodát. Hiteligénye esetén megkeressük Önnek a legkedvezőbbet.

Tulajdonságok

Típus:
Sorház
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Terasz:
18 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csendesgarázsjó közlekedésűkertkapcsolatosösszkomfortosredőnyszigetelt

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Haus-Grund Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 376 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 252 818 Ft
Második évtől
322 335 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.