Hirdetéskód: 7913382
Referenciaszám: M0002518
Frissítve: 13 napja
Kővágóörs eladó szántóföld és legelő 3400 m² telekterületű: 3,3 millió Ft
3,3 millió Ft
971 Ft/m²
3400 m²
Gazdálkodók figyelem! Kővágóörs külterületén jól megközelíthető szántó eladó...
Kővágóörsön a község határához közel, eladó egy jól megközelíthető 3400 nm nagyságú szántó.
Tulajdonságok
Szántóföld és legelő
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6