Eladó mezőgazdasági ingatlan Sükösd 83000 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8985816
Frissítve: 1 napja

Sükösd eladó szántóföld és legelő 83000 m² telekterületű: 9,88 millió Ft

9,88 millió Ft
119 Ft/m²
83000 m²
Telek
6,5 hektár erdőből és 1,8 hektár, 44 aranykorona értékű, bérbe adott szántóföldből áll, kettő darabban. Kizárólag csak egyben eladó. Ára: 119 Ft/nm. Érdeklődni üzenetben lehet.

Tulajdonságok

Típus:
Szántóföld és legelő
Alapterület:
83000 m²
villany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

GT
Gazda Tamaskó Jenő
+36 70 406 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

GT
Gazda Tamaskó Jenő
+36 70 406 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

GT
Gazda Tamaskó Jenő
+36 70 406 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem