Eladó mezőgazdasági ingatlan Szeged 92 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szeged 92 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szeged 92 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9012690
Referenciaszám: ME082053-5224516
Frissítve: ma

Szeged eladó szántóföld és legelő 3443 m² telekterületű: 78 millió Ft

78 millió Ft
847,8 ezer Ft/m²
3443 m²
Telek
Eladó szántó - kiváló lehetőségekkel 3443 nm a telek 10% os beépítethetőséggel rendelkezik . Van rajta egy 71 nm es és egy másik ház ami 21nm. Ezek az épületek használhatők tárolásra, gazdasági tevékenységre vagy tovább fejleszthetők. A telek könnyen megközelíthető, aránylag forgalmas beton út mentén, nagyon jó adottságokkal rendelkezik. 400 nm művelés alól ki vett terület ! Háromfázisú áram rendelkezésre áll a telken, 3X25A a víz is bent van. Csatorna és a gáz az utcában. Többféle hasznosítási lehetőség Jövőálló befektetés pl.: napelempark létesítése További információért keressen bizalommal! Referencia szám:ME082053 Referencia szám: ME082053

Tulajdonságok

Típus:
Szántóföld és legelő
Alapterület:
92 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kecskés László
Duna House - Kispest
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 00

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kecskés László
Duna House - Kispest
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 00

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kecskés László
Duna House - Kispest
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 00

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem