Eladó mezőgazdasági ingatlan Albertirsa, Szlama dűlő 30 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Albertirsa, Szlama dűlő 30 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Albertirsa, Szlama dűlő 30 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9001307
Referenciaszám: 490_tef
Feltöltve: 6 napja

Albertirsa eladó tanya 1200 m² telekterületű: 14,99 millió Ft

14,99 millió Ft
499,7 ezer Ft/m²
1200 m²
Telek
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa külterületén ERDEI KÖRNYEZETBEN madárcsicsergős erdőtájon ezt a TEHERMENTES, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ lakájos kellemes kis tanyát. KUTYÁSOKNAK kifejezetten előnyös, mert a hátsó kert kutya kiképzésre alkalmas, kennelsorral kiépített. KUTYA PANZIÓNAK is tökéletes választás. A tanya terület körbe kerített. Udvaron fúrt kút, házba víz bevezetve, csatorna elfolyás derítőbe ürül. A tanyaház vegyes falazathoz hozzáépített könnyűszerkezetes. A beltérben: konyha-étkező, hálószoba, tusolós fürdőszoba került kialakításra. Az épület fűtése elektromoskazánról radiátorokon keresztül történik. A belső burkolatok: járólap, csempe, festett fal. A tanya szomszédja is eladó hasonló paraméterekkel, akár egyben is megvásárolható. Albertirsa központja 5 perc alatt elérhető autóval. Aki dámok és apróvadak közt képzeli el életét és kedveli a madárdalt, a sűrű zöld erdő közelségét kérem hívjon bizalommal. Ezen a tájon az év minden szakában kiélvezheti a hamisítatlan vidéki életérzést. Minden egy helyen: Irodánk jogi asszisztenciát, bankfüggetlen hitelügyintézést és szakképzett ingatlanvagyon értékesítő értékbecslőket biztosít minden kedves ügyfelének.
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
30 m²
amerikai konyhajó közlekedésűösszkomfortosvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fieder István
Teleki és Fia Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 70 431 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel