Eladó mezőgazdasági ingatlan Ballószög 1000 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ballószög 1000 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ballószög 1000 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 6994600
Referenciaszám: HZ451590
Frissítve: 3 napja

Ballószög eladó tanya 34974 m² telekterületű: 150 millió Ft

150 millió Ft
150 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
34974 m²
Telek
LOVASTANYA ELADÓ KECSKEMÉT KÖZELÉBEN! A magyar Alföld romantikus hangulatát idéző környezetében Ballószög külterületén, Kecskeméttől alig 10 km-re hoztak létre a tulajdonosok erdős környezetben egy turisztikai központot, ahol testközelből élvezheti a természet adta adottságokat. Max. 140 főre tudnak ellátást szervezni. Az épületekben 28-30 főnek van szálláslehetőség.

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
1000 m²
bútorozatlanerkélyvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Medovarszki Judit
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Medovarszki Judit
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Medovarszki Judit
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem