Eladó mezőgazdasági ingatlan Hajdúszoboszló 86 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Hajdúszoboszló 86 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Hajdúszoboszló 86 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8452644
Referenciaszám: HZ075783
Frissítve: 3 napja

Hajdúszoboszló eladó tanya 681 m² telekterületű: 31,7 millió Ft

31,7 millió Ft
368,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
681 m²
Telek
Eladó zártkerti tanya Hajdúszoboszlón többcélú hasznosítási lehetőséggel! Hajdúszoboszló csendes külterületi részén eladó egy 681 m²-es telken fekvő, zártkerti besorolású ingatlan. A birtok kiválóan alkalmas gazdálkodásra, hétvégi háznak vagy igény szerinti felújítás után életvitelszerű lakhatásra is. Az ingatlan felépítése és épületei: -Főépület: Vegyes falazatú ház, amely megőrizte a klasszikus tanya hangulatát. -Melléképület (Lakrész): Két szobából és konyhából álló épület, amely további életteret biztosít. -Nyári konyha: Külön villanyórával és kéménnyel felszerelt épület, amely funkcióját tekintve irodává vagy vendégszobává is alakítható. -Gazdasági épületek: A telken garázs és egy állattartásra alkalmas istálló is található. Közművek és fenntartás: -Vízellátás: Az ingatlan vízellátását fúrt kút biztosítja (házi vízművel). -Csatornázás: A hálózat az utcában található, az ingatlanra igény szerint beköthető. -Fűtés: Az épületek különböző fűtési módokkal rendelkeznek, így az év minden szakában használhatóak. Költségek: Az alacsony fenntartási költségekhez hozzájárul a saját vízvételi lehetőség. Környezet és jogi státusz: Az ingatlan zártkerti besorolású, így a hatályos jogszabályok szerinti kifüggesztési eljárás vonatkozhat rá. Ideális választás azoknak, akik a város zajától távol, természetközeli környezetben keresnek gazdálkodásra vagy pihenésre alkalmas területet.

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
86 m²
bútorozatlanvilágos