Eladó mezőgazdasági ingatlan Kecskemét, Méntelek 50 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8388802
Referenciaszám: HZ052506-4838108
Frissítve: 1 napja

Kecskemét eladó tanya 2331 m² telekterületű: 28,7 millió Ft

28,7 millió Ft
574 ezer Ft/m²
2331 m²
Telek
ELADÓ MÉNTELEK HATÁRÁBAN 2 GAZDASÁGI ÉPÜLETBŐL ÁLLÓ TANYA 2331 nm-es MŰVELÉSBŐL KIVONT TERÜLETEN!Az ingatlan kb. 200 méter jól járható földúton közelíthető meg.Kis átalakítással lakható gazdasági épület alakítható ki.A telek kb. fele be van kerítve. Vízellátás fúrt kútról megoldott, ezen kívül áram van bevezetve mindkét épületbe.Az ingatlan jelenleg ki van adva albérletbe, a bérlő lehetőség szerint maradna is.Ha felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal! 28700000 Ft Érdeklődni Kemecsei Szabin +36206290710 Referencia szám: HZ052506

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
50 m²
csendeskomfort nélküli

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem