Eladó mezőgazdasági ingatlan Kecskemét 150 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kecskemét 150 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kecskemét 150 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8711019
Referenciaszám: HZ016784-5038495
Frissítve: 10 napja

Kecskemét eladó tanya 2877 m² telekterületű: 25 millió Ft

25 millió Ft
166,7 ezer Ft/m²
2877 m²
Telek
Tanya ELADÓ Kecskemét elkerülő mellettFöldúton közelíthető meg, felújítandó.Vizet fúrt kút biztosítja.40 m2-es garázs, szerelőaknávalA tanyaépület három külön bejáratú munkásszállásként működik.A tulajdonos faipari vállalkozást működtet a tanya földterületén, a meglévő épületek elbontását és a fák kivágását a tulajdonos vállalja, benne van az árban.ARANYKALÁSZOS GAZDÁK FIGYELEM!!!További 1,6 ha föld vásárolható hozzá (4 millió forintért), vagy ha ennél több földre van szükség, akkor arra is van lehetőség! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. A teljes Duna House ingatlan kínálatával állok rendelkezésére. Keressen bizalommal.

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
150 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fábián József
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fábián József
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fábián József
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem