Eladó mezőgazdasági ingatlan Kondoros 111 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kondoros 111 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kondoros 111 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8992969
Referenciaszám: 533868
Frissítve: 4 napja

Kondoros eladó tanya 1961 m² telekterületű: 65 millió Ft

65 millió Ft
585,6 ezer Ft/m²
1961 m²
Telek
Eladó igényesen felújított tanya Kondoros határában, modern műszaki tartalommal, kiváló adottságokkal! Kondoros külterületén kínálunk megvételre egy 111 m² hasznos alapterületű, vályog falazatú, teljes körűen felújított tanyát, amely ötvözi a hagyományos építési mód előnyeit a korszerű technológiákkal. Az ingatlan minden részletében megújult, új villanyhálózat került kiépítésre, a fűtésről energiatakarékos elektromos padlófűtés gondoskodik minden helyiségben, melyet hőszivattyús rendszer egészít ki. A fenntarthatóság jegyében egy 10 kW teljesítményű napelemrendszer is telepítésre került akkumulátoros tárolással, így az energiaellátás költséghatékonyan biztosított. A komfortérzetet tovább növelik az új, hőszigetelt nyílászárók, a külső szigetelés, valamint az új tetőszerkezet. A hangulatos kandalló otthonos légkört teremt a hűvösebb napokon. A vízellátás hidroforos rendszerrel megoldott, a meleg vizet elektromos vízmelegítő biztosítja. Az 1961 m²-es, teljesen körbekerített telek rendezett és gondozott, kiválóan alkalmas állattartásra. Több ól és tároló is rendelkezésre áll, valamint az öntözéshez további 2 fúrt kút biztosított. Az ingatlanhoz tartozik továbbá egy 1,2775 hektár nagyságú, 43,70 AK értékű termőföld, amelyen jelenleg 550 darab gyümölcsfa található. Ideális választás gazdálkodásra, önellátásra vagy akár befektetés céljára is. Ez a tanya tökéletes választás mindazok számára, akik nyugodt, vidéki környezetben szeretnének élni kompromisszumok nélkül, modern műszaki háttérrel. Az ingatlanról készült külső képeket telefonos egyeztetést követően e-mailben elérhetőek. Amennyiben felkeltette érdeklődését ez az igényesen felújított tanya, keressen bizalommal akár hétvégén is! Irodánk teljes körű segítséget nyújt leendő és meglévő ügyfelei számára! Díjmentes bankfüggetlen hitelügyintézés, ingyenes ügyvédi véleményezés, energetikai tanúsítvány készítése!