Eladó mezőgazdasági ingatlan Újbarok 24 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Újbarok 24 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Újbarok 24 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8998070
Referenciaszám: HZ048690-4794780
Frissítve: ma

Újbarok eladó tanya 1976 m² telekterületű: 7,95 millió Ft

7,95 millió Ft
331,3 ezer Ft/m²
1976 m²
Telek
Újbarok, Szőlőkert utcában külterületen cc.2000 nm-es bekerített kert 24 nm-es épülettel eladó!A Liponyásban lévő ingatlan 2 telek. Kert besorolású, művelési ágból nem kivont, így kifüggesztés köteles! A komfortnélküli téglaépület mellett 2 tároló is helyet kapott, melyek fel vannak tüntetve. A szőlő és a kert kissé elvadult. Az 1-es főút és az M1 sztráda között ligetes részen található. A villany bevezetésre került. A vizet ásott kútból lehet nyerni a mosdáshoz, locsoláshoz. A bekerített telek könnyen megközelíthető az 1-es főútról egy murvás bekötő úton. A környék gyéren lakott, sokan életvitelszerüen élnek ott.Ha érdekli, kérem hívjon! 7950000 Ft Referencia szám: HZ048690-ZE

Tulajdonságok

Típus:
Tanya
Alapterület:
24 m²
alacsony közös költségcsendeskomfort nélküli

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kénosi Antónia
DH VI. Felsőerdősor utca
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 05

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kénosi Antónia
DH VI. Felsőerdősor utca
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 05

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kénosi Antónia
DH VI. Felsőerdősor utca
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 05

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem